Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Co należy zrobić, aby nareszcie móc podróżować? została wyłączona

Jaka część polskich Mazur jest zwłaszcza warta większej uwagi?
Mazury są stosunkowo rozległym terenem, w końcu czas przejazdu ze wschodu na zachodni kraniec nie należy do krótkich. Choć pewnie wiele tutaj „zasługi” kiepskich, krętych dróg. No dobrze, lecz jakie miejsca są zatem godne większego zainteresowania? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się, choćby krótkie, z tą wschodnią częścią Mazur! Choć Ełk oraz okolice są generalnie mniej popularne, niż Mikołajki czy Giżycko, to naprawdę nie można powiedzieć, że ta część tej pięknej krainy jest niegodna odwiedzin.
Tak się składa, że nie tak dawno temu powróciłem z Ełku, czyli największego miasta na terenie Mazur. Choć Ełk nie ma zbyt wielu zabytków, to jednak jest piękną miejscowością, która ciągle poszerza własne walory. W sumie jedyną wadą Ełku oraz okolic jest brak swobodnego dostępu do wielkich mazurskich jezior. Chociaż bardzo prawdopodobne, iż to się zmieni. Naturalnie w nawet centrum miasta mieści się jezioro, więc to wcale nie jest powiedziane, iż amatorzy kąpieli i plażowania będą podczas pobytu w Ełku narzekali na nudę. W szczególności godna dużego zainteresowania jest ełcka promenada, a więc miejsce, które jest ładnie położone, a do tego bogate w różnego rodzaju rozrywki i knajpy. Warto zatem odwiedzić wschodnie Mazury!

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.